دومین جشنواره فریلنسرهای ایران، پس از داوری فریلنسرها و معرفی کاندیداهای ۱۵ مهارت، بالاخره با مشخص شدن فریلنسرهای برتر در ۲۲ اسفند به پایان یافت.

جشنواره فریلنسرهای ایران برای دومین سال با هدف شناسایی و تقدیر از فریلنسرهای برتر کشور برگزار شد. هدف اصلی این جشنواره ارتقای سطح کیفی فریلنسینگ در ایران و معرفی هر چه بهتر فریلنسرهای برتر به کارفرمایان است که علاوه بر ایجاد رقابت و انگیزه، باعث ارائه‌ی سرویس‌های بهتر نیز می شود. پونیشا هم با استفاده از تجربه‌های قابل توجهی که در این بخش دارد با همکاری حامیان خود این جشنواره را برگزار کرد.

برگزاری رویداد اختتامیه جشنواره، با توجه به شرایطی که در حال حاضر در ایران و در جهان حاکم است لغو و به صورت آنلاین انجام شد و از همین طریق نیز نفرات برتر دومین جشنواره فریلنسرهای ایران معرفی شد. از داورها و همه‌ی شرکت‌کنندگان در این جشنواره ممنونیم و به همه‌ی کاندیداها و فریلنسرهای برتر تبریک می‌گوییم. امیدواریم دوره‌های بعدی جشنواره با حمایت شما باشکوه‌تر برگزار شود. برای خبرهای بیشتر هشتگ #جفا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

اسامی فریلنسرهای برتر هر مهارت را می‌توانید از وبسایت جشنواره و همچنین در ویدیوی زیر مشاهده کنید:

<div id="46844789902"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/XqDw0?data[rnddiv]=46844789902&data[responsive]=yes"></script></div>